Entry Processes چیست و در هاست های سی پنل به چه معناست

ممکن است در هاست سی پنل خود در بسیاری از سرویسهای مربوط به تجریش هاست و بسیاری شرکت های هاست هاستینگ معتبر از منوی کناری و جایی که آمار مصرف منابع به شما نمایش داده می شود پارامتری به نام Entry Processes را دیده باشد و این سوال برایتان به وجود آمده باشد که Entry Processes چیست و به چه معناست.

Entry Processes چیست entry processes چیست و در هاست های سی پنل به چه معناست Entry Processes چیست و در هاست های سی پنل به چه معناست entry processes da86db8cd8b3d8aa d988 d8afd8b1 d987d8a7d8b3d8aa d987d8a7db8c d8b3db8c d9bed986d984 d8a8d987 da86d987 d985d8b9d986d8a7d8b3d8aa 6084211bc04a5

Entry Processes چیست و چه معنایی دارد

همانگونه که از عبارت Entry Processes مشخص است این عبارت به معنای پردازش های ورودی است.

Entry Processes به تعداد پردازش های ورودی که به اکانت هاست سی پنل شما وارد می شود می گویند. برای مثال هر صفحه ی php که توسط یک کاربر بازدیدکننده از سایت شما جهت نمایش یک صفحه مورد پردازش قرار می گیرد معمولا یک پردازش مستقل را ایجاد می کند.

با توجه به توضیح فوق ممکن است برخی کاربران به طور اشتباه تصور کنند که مقدار Entry Processes به تعداد محدودیت بازدیدهای همزمان از یک وبسایت گفته می شود یعنی اگر محدودیت روی ۲۵ است بنابراین آنها می توانند بطور همزمان ۲۵ بازدید کننده (در یک ثانیه) از سایت داشته باشند اما در صورتی این موضوع صحیح است که هر بازدید و پردازش فایل php تنها یک پردازش بر روی سرور ایجاد کند و این در حالی است که معمولا اینگونه نیست و هر بازدید ممکن است چندین و چند پردازش ایجاد نماید و اگر تعداد پردازش هایی که روی هاست شما انجام می شود بیش تعداد محدودیتی باشد که برای هاست شما تعیین شده صفحه ی شما با خطای ۵۰۸ (Resource Limit Reached) مواجه خواهد شد.

ممکن است اکنون تصور کنید که مثلا اگر تعداد Entry Processes روی هاست شما روی عددی مانند ۲۵ است با توجه به تعداد بازدیدکنندگان آنلاین سایت شما تعداد Entry Processes بسیار محدود است و این سبب ایجاد مشکل و با خطا مواجه شدن سایت شما خواهد گردید اما خبر خوب اینکه تعداد افراد آنلاین وبسایت شما به معنای این نیست که همه ی این افراد به صورت همزمان مثلا در یک ثانیه ی مشخص صفحات شما را پردازش می کنند بلکه معمولا این افراد در یک بازه ی زمانی (مثلا ۱۵ دقیقه) و چه بسا تدریجی روی سایت شما آنلاین شده باشند.

دلیل پر شدن بی دلیل Entry Processes چیست

سوال پرتکرار مرتبط این است که دلیل پر شدن بی دلیل Entry Processes چیست در حالیکه تعداد بازدیدکنندگان پایین است.

اگر با وجود اینکه دلیلی برای پر شدن پردازش های ورودی سایت خود نمی بینید اما به دلیل پر شدن Entry Processes با خطای ۵۰۸ (Resource Limit Reached) بر روی سایت خود مواجه می شوید این به آن معناست که مشکلی بر روی اسکریپت های php شما وجود دارد و یا اگر از سیستم های مدیریت محتوا مانند جوملا و وردپرس استفاده می نمایید احتمالا خطایی در قالب یا یکی از افزونه های شما وجود دارد که باعث نوعی هنگی در هنگام پردازشهای صورت گرفته در سایت شما می شود و یک پردازش به جای اینکه در زمان کوتاهی انجام شده و خاتمه یابد همچنان درگیر باقی می ماند و بعد از مدت کوتاهی محدودیت پر می شود.

راه حل رفع مشکل پر شدن در اثر هنگی Entry Processes چیست.

اولا فایل ارورلاگ را بررسی نمایید و اگر خطایی قابل مشاهده است رفع نمایید.

سپس اگر برنامه ی پی اچ پی را خودتان نوشته اید سعی نمایید پردازش ها را بهینه سازی کنید.

اگر از قالب سنگینی استفاده می کنید سعی کنید برای تست آنرا تعویض کرده و نتیجه را بررسی نمایید.

اگر از پلاگین های خاصی بهره می گیرد که احتمال می دهید ممکن است مشکل از آنها باشد (یا در کل مشکل پس از نصب یک افزونه یا افزونه های به خصوص به وجود آمده است) به نوبت آنها را غیرفعال نموده و نتیجه را بررسی نمایید.

این نکته هم ضروری است که اگر به مشکل پی بردید و آنرا رفع کردید معمولا پس از تغییری که در این جهت انجام می دهید مشکل به صورت آنی رفع نمی شود زیرا مدتی زمان لازم است تا Entry Processes های هنگ کرده از رم سرور خارج شده و آزاد شود.

 

نظرات کاربران
مطالب مرتبط
مسدود کردن ip در csf

در صورت مسدود کردن ip در csf آی پی مورد نظر دیگر دسترسی به سرور نخواهد داشت. برای مسدود کردن…

روشن کردن نمایش خطا در وردپرس

گاهی اتفاق می افتد که به دلایلی همچون ناسازگاری قالب یا افزونه در وردپرس صفحه ی وردپرس سفید می شود…

نحوه اتصال سی پنل به whmcs

پس از اتصال سی پنل به whmcs از امکاناتی مانند : ساخت هاست ، مسدود کردن ، حذف ، تغییر…

درباره تجریش هاست

مجموعه تجریش هاست با بیش از 10 سال سابقه در زمینه خدمات شبکه و میزبانی وب بصورت کاملا حرفه و با در اختیار داشتن بروز ترین سرور های اختصاصی در بهترین و مدرن ترین دیتاسنتر های جهان بهترین گزینه انتخابی جهت میزبانی وب سایت و یا اطلاعات سازمانی شما.

طراحی و توسعه منحصر به فرد برای تجریش هاست توسط استودیو نوا

هاست لینوکس

هاست پربازدید

هاست ارزان

ثبت دامنه

دامنه ارزان

خرید سرویس اختصاصی

هاست معمولی

هاست حرفه ای

هاست آلمان